راه حل ساده برای موفقیت

راه حلی ساده برای موفقیت

 

اگر به جهانی که در آن زندگی میکنیم فکرمیکنی متوجه میشوی که اکثر مردم ناراضی هستند و سعی میکنند که خودشان را به بالاترین نقطه قدرت برسانند، اما در بسیاری از موارد ناامید میشوند چرا که نمیدانند چگونه این کار را محقق سازند. اگر شماهم شرایط مشابهی دارید با دقت این مطلب را بخوانید.

راه حل ساده ای دارم که به شما میتواند کمک کند تا شرایط بهترین برای خودتان ایجاد کنید، راه حل ساده ای که باور دارم میتواند محدودیت هارا بشکند. و راه حل این است:

1- در اولین مرحله شما باید استعدادهای خودتان را تشخیص دهید… سعی کن دریابی که خداوند چه چیزی به شما داده که با آن بتوان کار کنید و بهتر شوید، چه کارهایی انجامش برای شما ساده است؟ آیا شخصی هستی که مهارت های عملی بالایی دارد؟ ایا شخصی خلاق و نوآور هستی؟ آیا میتوانی به زیبایی آواز بخوانی؟ من نمیدانم استعداد شما چیست! اما ایمان دارم که خداوند به شما استعدادهایی داده تا به وسیله آن کار و پیشرفت کنید.

 

هنوز کلیپ ( انگیزشی دیکاپریو ) را مطالعه نکرده اید؟ =>

 

2- زمانی که استعداد خود را شناسایی کنی وارد مرحله دوم میشوی… که پرورش و توسعه این استعداد است، باید سخت تلاش کنی، استعداد و مهارتت را باید آنقدر پرورش بدی که به بالاترین درجه و حد خودش برسد، باید آنقدر آنرا پرورش بدی که تورا به بهترین شخصی که میتوانی تبدیل کند.

3- بنابر این بعد از اینکه استعدادت را شناختی و انرا پرورش دادی به مهم ترین مرحله میرسی… باید آنرا در مناسب ترین و بهترین موقعیت به کار بگیری و زمانی که آنرا در بهترین موقعیت به کار گرفتی، پایدار باش، مقاومت کن و دلسرد نشو.

 

هنوز کلیپ ( انگیزشی جیم کری ) را مطالعه نکرده اید؟ =>

 

چند نفر را میشناسی که مدام شغل خودشان را تغییر میدهند؟ و از شغلی به شغل دیگر ، از صنعتی به صنعت دیگر میروند؟ اما شما نباید اینکار را انجام بدید چرا که میخواهید به بالاترین مرتبه برسی.

این راه حل سه مرحله دارد که در اختیار شماست…

استعدادت رو شناسایی کن، آنرا پرورش بده و از آن در مناسبت ترین موقعیت استفاده کن

و زمانی که این سه مرحله را انجام دادی تنها کافیه که ثابت قدم باشی و مدت زمان زیادی نخواهد گذشت که تو به مقامی والا دست پیدا خواهی کرد.

 


پیشنهادی های جزوه درسی :

( کلیپ انگیزشی جیم کری )

( کلیپ انگیزشی فیلیپ پتینی )

برای امتیازدهی به این پست کلیک کنید!
[مجموع: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *