مسئولیت آینده خودت رو میپذیری؟

آینده

ما انسان ها در برابر تمام نعمت های زندگی خودمون مسئول هستیم، یکی از رموز اصلی موفقیت افراد بزرگ جهان، مسئولیت پذیری هستش. افراد موفق مسئولیت کارها و مسئولیت عواقب کارهایی که انجام میدن رو میپذیرن و این رو میدونن که بخاطر همه‌ی نعمت هایی که خدا بهشون عطا کرده در برابرش مسئولیت دارن و باید شکر گذار باشن، همچنین شماهم دربرابر استعدادهای خودتون مسئولیت دارید، در برابر نعمت های زندگیتون مسئولید، مسئول شکوفا کردن نعمت های خودتون رو دارید و اون رو در جهت پیشرفت بشر به کار بگیرید.

آینده
آینده

شما زمانی که یک هدف یا یک انگیزه در ذهن خودتون دارید شما این فکر و انگیزه رو ناخداگاه بدست نیاوردید بلکه خدا استعدادی برای رسیدن به این هدف در وجود شما قرار داده بوده، حالا شما میتونید مسئولیت استعداد رو بپذیری و به هدفت برسی یا نادیدش بگیری و استعداد خودت رو هدر بدی.

هرکسی به خدا توکل کنه قطعا به جایگاه و چیزهای خوبی میرسه و بهترین شکرگذاری از سوی شما برای نعمت ها و استعدادتون در برابر خدا رسیدن به هدفتونه، نباید دست بکشید و پا روی پا بندازید تا دنیا پیشرفت کنه اما شما پیشرفت نکنید، شما باید ژن برتر باشید و به خواسته های خودتون برسید.
خیلی هاتون شاید این نگرانی رو داشته باشید که شاید به هدفتون نرسید.
اول اینکه شما در برابر استعدادتون مسئولید.

آینده خودتو بساز

دوم اینکه تیم رتبه های برتر کنکور جهش در کنار شما هستن و تا روز کنکور با منابع رتبه های برتر کنکور، جزواتی که رتبه های برتر کنکور دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی آماده کردن و نکاتی که در هیچ کلاس و فیلم و منبع دیگری نیست در اون قرار دادن، که تنها در یک الی یک‌و‌نیم ماه تموم میشه، شما با آرامش خیال همین امسال میتونید بهترین جمع بندی رو داشته باشید. افرادی که میخوان از صفر شروع کنن و حتی دانش آموزان دهم و یازدهم که هم میخوان نتایج خوبی در امتحانات خودشون بگیرن و هم کنکور خودشونو با آرامش و خیال به نتیجه برسونن ما میتونیم کمکشون کنیم که با قاطعیت و بهترین نتیجه به هدف خودشون برسن

به صفحه موفقیت با جهش مراجعه کنید یا از طریق راه های ارتباطی زیر باما تماس بگیرید

شماره تلفن جهت دریافت یک جلسه مشاوره‌ی رایگان:
09120454272

پیامک و تلگرام:
09120454272
09211729431

کانال تلگرام: edu_jahesh

پیج اینستاگرام:
academy_jahesh

برای امتیازدهی به این پست کلیک کنید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *