رسیدن به قله موفقیت

رسیدن به موفقیت

وقتی داری از قله ی موفقیت بالا میری تمام کسایی که اون پایینن پیشرفت و حرکتت به بالا رو آهسته میبینن و دائم میخوان ناامیدت کنن ولی تو ادامه بده چون موفقیت نزدیکه …

برای امتیازدهی به این پست کلیک کنید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

One thought on “رسیدن به قله موفقیت

 1. alireza says:

  موفقیت اغلب ما را گول می زند. حتی وقتی به مقصد مورد نظر خود می رسیم ، شادی دستاوردها کوتاه مدت است. هربار که از شخص سؤال می شود ، “چه زمانی موفق خواهید شد؟” پاسخ کلی این است: “مدتی در آینده”. امروز به ندرت کسی اعتماد به نفس مدعی موفقیت است.

  مسئله این نیست که انسان از دستیابی ناتوان است. اگر چنین بود ، ما جامعه ثروتمندی نخواهیم بود. آنچه در زیر کوههای پیروزی های دنیوی خرد شده است ، عدم تحقق شخصی است.

  در حالی که ما فرایند شکل گیری خود را به سمت آرمان های جامعه می گذرانیم ، امضای بی نظیر خود را از دست می دهیم و موفقیت در نظرات و ارزیابی های دیگران کاهش می یابد. هنگامی که ما مایل به بالا رفتن از چشم قضاوت جامعه هستیم ، با چشم انداز امضای بی نظیر خود که در آن موفقیت واقعی به دنیا می آید ، روبرو می شویم.

  تحقق شخصی هنگامی ممکن است که جرات کنیم امضای بی نظیر خود را ایجاد کنیم.

  همه ما با یک امضای بی نظیر و خارق العاده متولد می شویم. با این حال ، ما از برچسب ها و مقایسه هایی استفاده می کنیم که ما را عادی می کند. تضاد درگیری درونی توانایی ما برای تحقق عظمت ما را از بین می برد.

  دانش برای رسیدن به عظمت ما در اعماق وجود درونی ما است. رسیدن به این عظمت عمیق مستلزم شجاعت ، پایداری ، پشتکار و رها کردن احکام مصوب و تصورات از پیش تعیین شده است. هر یک از ما منحصر به فرد متولد می شود. شما هرگز وجود نداشته و نخواهد بود و هرگز نخواهد بود. نکته اصلی این است که مسئولیت این که چه کسی هستید را بر عهده بگیرید و قالب هایی را که جامعه می خواهد در آن جا ببخشید رها کنید.

  با اعتقاد به بزرگی ذاتی خود ، می توانید خود را توانمند سازید تا به اوج موفقیت برسید که با تحقق شخصی و پیروزی دنیوی متعادل باشد.

  سفر را با کاشت بذر تمایل به یکی شدن با عظمت درونی خود آغاز کنید. همه ما آن زمان عظمت را احساس کرده ایم. آیا تا به حال چیزی چنان عمیق گفته اید که با بیانیه خودتان دمیده اید؟ آیا تا به حال ایده شگفت انگیزی به وجود آورده اید که شما را گول زد؟ این همان احساسی است که میکل آنژ در مورد نقاشی های خود ، بتهوون در مورد موسیقی خود ، مارتین لوتر پادشاه جونیور در مورد بینش یا انیشتین در مورد بینش های خود احساس کرد. عظمت درونی – یا همانطور که عده ای آن را نبوغ درونی می نامند – در لحظه ای که همه عقاید خود را از دست می دهیم چشمک می زند و به ذهن ناشناخته می رویم.

  کلمات یا ایده های عالی امضاهای بی نظیری هستند که از آنچه قبلاً نبوده اند ایجاد شده است: ذهن ناشناخته. وقتی فرد شروع به گسترش ظرفیت برای ماندن در برابر این برخوردهای بی عاطفه می کند ، یکی از اوج به بیرون به اوج موفقیت می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *