(◠‿◠)خودتو دوست داشته باش

خودتو دوست داشته باش

بیاید زندگی‌مان را ثانیه به ثانیه با لذت سپری کنیم، اگر درحال هرکاری که هستی (درحال خوردن، آشامیدن، آموختن، رانندگی، آشپزی یا …) بیا و با لذت اون لحظه رو سپری کن. زندگی فقط در رسیدن به هدف‌ها خلاصه نشده است، ما اشتباه فکر میکنیم که اگر درسمان تموم شود راحت میشویم، اگر اتاقمان را تمیز کنیم راحت میشیم یا هرچی، و بعدش که تموم میشه میگیم بالاخره راحت شدم، خب تموم بشه که چی بشه؟ ما درحالی که زنده هستیم و داریم زندگی میکنیم هیچ فعالیتی تمام شدنی نیست بلکه هر فعالیتی آغاز هر فعالیت دیگری است، پس چه بهتر میشود که درحال انجام هرکاری که هستی لذت بردن از اون کار را فراموش نکنی.

انگیزشی جک لندن

 

روش درست زندگی کردن

ربات نباشید

ما قرار نیست مثل یک ربات فقط درس کار کنیم، فقط بخوریم، فقط درس بخوانیم، ما باید با لذت این لحظات را سپری کنیم. اگر حتی داری دست‌هایت را میشوری با خودت بگو چه آب زیبایی، چه پوست لطیفی، چه زندگی خوبی… خدایا شکرت. لحظه به لحظه سلامتی، بدن سالم، پدر مادرت را و نعمت‌هایی که خدا به تو داده را شکر کن، اونجاس که احساس میکنی داری خوب زندگی میکنی، اونجاس که در هر شرایط مالی و در هر وضعیتی که باشی در زندگی‌ات بهترین زندگی را داری.

انگیزشی پروفسور سمیعی
انگیزشی پروفسور سمیعی

خوب زندگی کردن بدون پول

شاید افرادی رو دیده باشی که شاید وضعیت مالی مناسبی نداشته باشند اما زندگی به مراتب بهتر از افرادی دارند که در ظاهر زندگی خوبی دارند و دلیل اون، لذت بردن و شکر کردن از نعمت هایی است که خدا به آنها داده است. اگر شکر گزار باشی، در هر شرایط خداوند بهترین شرایط و نعمت هارا خدای متعال به تو هدیه میدهد.

بیا از امروز اینکارو انجام بده و بگو خدایا من دارم درس میخوانم / کار میکنم، که شکرگزاری نعمت‌هایی رو بکنم که تو به من دادی. بچه ها اگر میخواهید نتیجه بگیرید و به موفقست برسید، باید بر طبق یک روش و روال درست درس بخوانید و زندگی کنید، حالا خیلی‌ها میپرسند که:

روش درست برای درس خواندن چیست؟

شاید شما سراغ کلاس های زمان‌بر بروید یا فیلم‌های زمان‌بری که هیچ نتیجه‌ی درخشانی در سال‌های قبل نداشته و شما به شخصه میتوانید از افرادی که رتبه‌های برتر بپرسید که آیا شما فیلم یا کلاس زمان بر خوندی، دیدی یا نه؟ و بالاتفاق اکثرا میگویند، نه! با کتاب های تست و منابعی که داشتند خواندند.

انگیزشی نلسون ماندلا

در نتیجه اگر میخواهی رتبه خوبی بیاوری از الان، به جای زیاد خواندن و تمرکز کردن روی کارهای الکی که زمان‌ت را هدر میدهد، کلاس های الکی و فیلم های الکی که زمان‌ت رو میبرن، تمرکز کن روی نحوه‌س مطالعه‌ت. بچه ها هر درسی با هر سطحی که داشته باشید، میتوانید با تمرین کردن و تست زدن زیاد به تسلط برسید، شک نکنید که راز موفقیت رتبه های برتر چیزی جز تست زیاد نبوده است و این تست زیاد لازمه‌ی داشتنش، یک عملکرد درست است پس روی عملکرد خود فکرکنید. حالا شاید خیلیاتون بپرسید که:

عملکرد درست برای مطالعه کنکور چیست؟

ما آمدیم و یک طرح رتبه ساز، با کمک رتبه های برتر کنکور و مدرس های برتر کشوری راه انداختیم تا دانش آموزان و کنکوری های عزیز بتوانند در این طرح که محدودیت شرکت کننده دارد شرکت کنند. طرح رتبه ساز جهش ( موفقیت با جزوه درسی ) یا همان موفقیت با جهش هست که بارها و بارها تست شده و خداروشکر نتیجه داشته و شما میتوانید در صفحه‌ی موفقیت با جهش، رضایت دانش آموزانی که در این طرح و مشاوره، برنامه ریزی و… که توسط گروه آموزشی جهش انجام شده را مشاهده کنید.
پس تا دیر نشده ثبت نام کن، موفق باشی.

برای امتیازدهی به این پست کلیک کنید!
[مجموع: 1 میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *