ویس انگیزشی – به هدفت ایمان داشته باش

پادکست انگیزشی

پادکست انگیزشی مهندس شیرافکن

بین تو و چیزی که میخواهی باشی فقط یک مرحله فاصله است! میدونی اون چیه؟
اسمش ایمان هست، ایمان به هدف و کار درستی که داری انجام میدهی، به زندگی هر آدم موفقی در هر زمینه‌ای که نگاه کنی، یک فوتبالیست معروف یا پزشک یا یک مهندس و خلاصه هر آدم پیش تاخته‌ای که میبینی سختی زیادی کشید است و یک حقیقت دیگر اینکه هیچ کاری در دنیا آسان و راحت نیست!
باور ندارید؟ یکم فکر کنید، میدانم سخت است و میدانم خیلی وقت‌ها شرایط دشوار میشود و تو ناامید میشوی و کم میاوری ولی از جایت بلند شو و قوی تر از قبل برگرد به کتاب و برنامه‌ات.

پادکست صوتی مهندس شیرافکن

پادکست انگیزشی

هر روز که میگذرد یک روز به کنکور نزدیک‌تر میشوی. مهم نیست که در مدرسه و آزمون آزمایشی چندم هستی، مهم این است که انقد آینده‌ات برات مهم بوده است که به سایت جزوه درسی آمدی و این متن که میخواهد به تو انگیزه بدهد رو مطالعه میکنی.
پس ادامه بده، بگذار باهم انجامش دهیم. دانش آموزان عزیز گروه آموزشی جهش کنار شماست و انشالله کاری میکنیم که اکثر دانش آموزانی که دارند باما کار میکنند، همانطور در سال قبل گروه جهش توانست اکثر دانش آموزان خودش رو به بهترین نتیجه، رتبه، دانشگاه‌ها و رشته‌ها برساند انشالله این بزودی برای شماهم محقق میشود.
درست است که رویاهای تو قرار است برای تو به واقعیت تبدیل شوند و ما در این راه موفقیت در‌کنار تو هستیم، در طرح رتبه ساز جهش ثبت نام کنید.

برای امتیازدهی به این پست کلیک کنید!
[مجموع: 1 میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *